מילוי שקעים מתחת לעיניים

שקעים מתחת לעיניים, מופיעים כתוצאה מתהליך שינוי ברקמת שומן, נפילת שרירי פנים ונסיגת עצמות לחיים, אשר משווים לפנים מראה עייף ועצוב. אזור העיניים נחשב לדי רגיש לכל שינוי שקורה לגוף ולסביבה (חוסר שינה וצריכת טבק למשל). כיוון שהעור מתחת לעיניים נחשב לדק מאוד, חשיפה לשמש, שינויים הורמונליים וירידה במשקל עשויים לגרום להיווצרות פיגמנטציה באזור הזה בנוסף לשקעים הקיימים.

 

טיפול לצורך מילוי שקעים מתחת לעיניים יעיל, משפר את מראה הפנים ומשווה להם מראה צעיר יותר.

מילוי שקעים מתחת לעיניים

טיפול בשקעים מתחת לעיניים אצל ד"ר מטאנס

בקליניקה של ד"ר מטאנס תוכלו ליהנות מטיפול שימלא את השקעים תוך רבע שעה, ללא כאב, ללא שטפי דם, ללא אדמומיות, במהלכו משתמשים בקנולה ולא במחט.

איך מטפלים?

אזור העיניים נחשב לאזור די רגיש ועשיר מאד בכלי דם. העור דק מאד ונצמד בצורה די הדוקה לעצם שמתחת. לכן הטיפול באזור הזה חייב להתבצע על ידי רופא מנוסה אשר משתמש בטכניקות הנכונות ובמיוחד בחומרים המתאימים לאזור רגיש זה.

מה מזריקים לשם וכמה?

החומר המוזרק לאזור הזה הוא חומצה היאלורונית (חומר טבעי) מיוחדת אשר יוצרה ותוכננה במיוחד להזרקה לאזור זה. חומר טבעי זה המאושר לשימוש ע"י משרד הבריאות, משלב בתוכו מרכיבים חיוניים לתאי העור כמו ויטמינים, מינרליים ונוגדי חמצון מיוחדים. כל החומרים הנ"ל משפרים את מרקם העור באזור העיניים ומונעים את הזדקנות העור. במרפאתנו אנו מזריקים חומצה היאלורונית מסוג טיוסיאל רדנסיטי2 (שוויץ) שנחשב לחומר היחידי המאושר באופן רשמי להזרקה לאזור העיניים. את תוצאות הטיפול ניתן ישר אחרי הטיפול.

 

בד"כ כמות של מזרק אחד של חומר מילוי מספיקה.

כמה זמן אורך הטיפול?

ד"ר מטאנס, בגישתו המינימליסטית הידועה בעולם האסתטיקה מבצע את הטיפול ב-2 פגישות. בפגישה הראשונה מוזרקות טיפות בודדות של חומצה היאלורונית לאזור על מנת לבחון את השפעת החומר על האזור. אחרי שבועיים המטופל מוזמן לפגישת הטיפול השנייה אשר בה ד"ר מטאנס ישלים את הטיפול.

כמה זמן הטיפול מחזיק?

האפקט של החומר המוזרק מתמשך לתקופה של 8-10 חודשים. מומלץ לחזור על הטיפול פעם כל 7 חודשים.

מהן תופעות לוואי?

בגלל השימוש בטכניקות המתקדמות, אי השימוש במחטים ובחירה בחומר המתאים אז ד"ר מטאנס הצליח למזער בצורה גדולה מאד את תופעות הלוואי של הטיפול הנ"ל.

 

ייתכנו תופעות לוואי נורמליות אשר מלוות לכל טיפול של הזרקות. אודם באזור ההזרקה ואדמומיות מקומית.

הערות חשובות

אזור העיניים נחשב לאזור אשר מושפע בצורה גדולה מכל השינויים שמתרחשים ברקמות שמסביב. למשל חוסר נפח באזור הלחיים יכול להשפיע באופן ישיר על יצירת שקעים מתחת לעיניים.

 

לכן בהרבה מהמקרים ממליץ ד"ר מטאנס לשלב ביחד עם אזור העיניים אזורים אחרים אשר משפיעים באופן ישיר ובלתי ישיר על אזור העיניים.

 

קיימים מקרים אשר הטיפול בהזרקות איננו נחשב לאופציה הטיפולית הראשונה ושיש צורך לפנות למנתח פלסטי למטרת הטיפול בבעיה. למשל: שקיות שומן מתחת לעיניים או עודף עור של העפעפיים.

ד"ר מטאנס עומד לרשותכם בכל עת. ניתן ליצור קשר בטל' 072-3945160 או באמצעות הטופס וניצור קשר בהקדם.

טיפולי פנים:

עיצוב ופיסול הפנים ללא ניתוח

עיצוב ופיסול הפנים מצריך מיומנות מיוחדת של הרופא המבצע אשר בוחר לכל מקרה את טכניקת ההזרקה ואת סוג חומר המילוי שעליו להזריק לכל אזור בפנים.

מילוי קמטים

מבנה הפנים עובר עם השנים שינויים רבים ומושפע ממגוון גורמים משמעותיים אשר משפיעים על המראה של הפנים והעור. מילוי קמטים ע"י חומצה היאלורונית.

הזרקת בוטוקס

זריקות בוטוקס\דיספורט לטיפול בקמטי הבעה הפכו בעשור האחרון לטרנד נפוץ בקרב נשים וגברים שמעוניינים בשיפור מראה הפנים על ידי טשטוש והעלמת קמטי ההבעה.

הזרקת חומצה היאלורונית

נשים וגברים רבים בוחרים בדרך המהירה והקלה ביותר לקבלת מראה צעיר ללא ניתוח - הזרקת חומצה היאלורונית למגוון אזורים בפנים.

עיבוי ועיצוב השפתיים

בשנים האחרונות מראה של שפתיים מלאות הפך לטרנד עולמי ולסטנדרט עיקרי בהגדרת היופי הנשי והגברי. שפתיים מלאות ומעוצבות מקנות לפנים נוכחות ומסמנות מראה צעיר, בריא ומושך.

פיסול אף ללא ניתוח

פיסול האף מתבצע באמצעות הזרקת חומרי מילוי (חומצה היאלורונית) לאזור האף. הטיפול מאפשר לשנות את צורת האף, לטשטש גבנון ולהרים את קצה האף.