הזרקת חומצה היאלורונית

הזרקת חומצה היאלורונית

בשנים האחרונות אנו עדים לכך שנשים וגברים רבים בוחרים בדרך המהירה והקלה ביותר לקבלת מראה צעיר ללא ניתוח - הזרקת חומצה היאלורונית למגוון אזורים בפנים.

 

חומצה היאלורונית היא למעשה פולימר המורכב ממולקולות סוכרים הקשורות יחד בשרשרת ונמצא במגוון רקמות בגוף האדם. החומצה נקשרת למולקולות מים ומאפשרת קבלת נפח ובנוסף יוצרת סיבי אלסטין וקולגן המעניקים גמישות ואלסטיות לעור. שילוב היתרונות הנ"ל מאפשר קבלת עור מתוח המעניק למטופלים מראה צעיר וחלק לאורך זמן.

הזרקת חומצה היאלורונית מתאימה לצורך מילוי קמטים וקמטוטים, מילוי שפתיים, העלמת שקעים, פיסול אף, פיסול פנים ועוד.

הזרקת חומצה היאלורונית

טיפולי הזרקת הזרקת חומצה היאלורונית

הטיפול בחומצה היאלורונית מאפשר כאמור לקבל תוצאות נפלאות. אחת הסיבות המובילות לפופולאריות שלה בשנים האחרונות, נובע מכך שמדובר בחומר שהגוף מייצר באופן טבעי ואין חשש לתגובה חיסונית.

סיבה נוספת לכך נובעת מיכולת השליטה בסמיכות החומר - דבר המאפשר להתאים את החומצה למגוון רחב ביותר של סוגי קמטים (עמוקים, רדודים, צרים, רחבים ועוד).

כיצד מתבצע טיפול בחומצה היאלורונית?

לפני ביצוע הטיפול, יש לתאם פגישה עם הרופא לצורך אבחון ותיאום ציפיות. במהלך הפגישה הרופא יבחן את האזור המיועד לטיפול, יסביר למטופל/ת את תהליך הביצוע של ההזרקה, כמות המזרקים הנדרשת ויציג את אופן השפעת החומר על האזור המטופל.

הטיפול עצמו קצר יחסית ונמשך 25-45 דקות.

ראשית יש להרדים מקומית את האזור המטופל. לאחר מכן, במהלך הטיפול יזריק הרופא את החומצה מתחת לעור באזור המטופל באמצעות מחט עדינה.

זמן ההחלמה מהטיפול הינו קצר ביותר, כאשר ניתן לחזור לפעילות שגרתית מיד לאחר היציאה מהטיפול.

 

לאחר הטיפול, יש לתאם פגישת ביקורת לבחינת תוצאות ההזרקה (כשלושה שבועות לאחר הטיפול), זאת על מנת לבחון את התוצאה הסופית ולבצע תיקון של ההזרקה ככל שיידרש.

מהו משך השפעת הטיפול?

חומצה היאלורונית מספקת תוצאות למשך זמן אשר משתנה בין מטופל למטופל בהתאם לגנטיקה, לאזור המטופל וסוג החומצה שנעשה בה שימוש. לרוב, הטיפול מחזיק לתקופה של מספר חודשים עד שנה ממועד הביצוע.

מהן תופעות הלוואי של הטיפול?

לאחר הטיפול עשויה להופיע באזור ההזרקה נפיחות ו/או אדמומיות אשר מתפוגגות לאחר כיומיים. במקרים נדירים ביותר עשויים להופיע גושים באזור ההזרקה. ניתן להמיס אותם במידת הצורך. 

הזרקת חומצה היאלורונית - ד"ר מטאנס מועין

ד"ר מטאנס מועין - זוכה פרס עולמי בפיסול פנים ללא ניתוח מטעם חברת Teoxane השווייצרית, מדריך ומרצה רשמי ובינלאומי בתחום האסתטיקה הרפואית של אחת החברות המובילות היום בתחום האסתטיקה Bioxis Pharmaceuticals שבצרפת. מעביר קורסים והדרכות מטעם החברה ברחבי העולם. 

ד"ר מטאנס עומד לרשותכם בכל עת. ניתן ליצור קשר בטל' 072-3945160 או באמצעות הטופס וניצור קשר בהקדם.

טיפולי פנים:

עיצוב ופיסול הפנים ללא ניתוח

עיצוב ופיסול הפנים מצריך מיומנות מיוחדת של הרופא המבצע אשר בוחר לכל מקרה את טכניקת ההזרקה ואת סוג חומר המילוי שעליו להזריק לכל אזור בפנים.

מילוי קמטים

מבנה הפנים עובר עם השנים שינויים רבים ומושפע ממגוון גורמים משמעותיים אשר משפיעים על המראה של הפנים והעור. מילוי קמטים ע"י חומצה היאלורונית.

הזרקת בוטוקס

זריקות בוטוקס\דיספורט לטיפול בקמטי הבעה הפכו בעשור האחרון לטרנד נפוץ בקרב נשים וגברים שמעוניינים בשיפור מראה הפנים על ידי טשטוש והעלמת קמטי ההבעה.

מילוי שקעים מתחת לעיניים

שקעים מתחת לעיניים, מופיעים כתוצאה מתהליך שינוי ברקמת שומן, נפילת שרירי פנים ונסיגת עצמות לחיים, אשר משווים לפנים מראה עייף ועצוב.

עיבוי ועיצוב השפתיים

בשנים האחרונות מראה של שפתיים מלאות הפך לטרנד עולמי ולסטנדרט עיקרי בהגדרת היופי הנשי והגברי. שפתיים מלאות ומעוצבות מקנות לפנים נוכחות ומסמנות מראה צעיר, בריא ומושך.

פיסול אף ללא ניתוח

פיסול האף מתבצע באמצעות הזרקת חומרי מילוי (חומצה היאלורונית) לאזור האף. הטיפול מאפשר לשנות את צורת האף, לטשטש גבנון ולהרים את קצה האף.