כתרים אסתטיים

הרכבת הכתר על גבי השן מיועדת לשמור על חומר השן המועט ולאפשר למטופלים לחזור וליהנות מתפקוד מלא ואיכותי של אותה השן, כמו גם ממראה אסתטי.

 

כתר זירוקניה, נחשב לאחד הכתרים האיכותיים ביותר מבין האפשרויות - מדובר בכתר אשר מיוצר מחומר גלם חזק בצבע השן. החומר נחשב ליציב במיוחד אשר מתאפיין גם ברמה אסתטית גבוהה ביותר. חשוב לציין, שכמו בכל מוצר קיים ,ישנם סוגים שונים של זירקוניה ברפואת השיניים. ההבדל מתבטא בחוזק של החומר ובתכונות האסתטיות שלו.

כתרים אסתטיים

כמה עובדות שכדאי לדעת על כתרי זירקוניה

ישנם סוגים שונים של כתרים אשר נבדלים אלו מאלו בעיקר בחומר ממנו הם עשויים ובטכניקת הייצור - ישנם כתרים אשר עשויים ממתכת, כתרים מחרסינה, כתרים המשלבים בתוכם את 2 חומרי הגלם ועוד.

כתר זירקוניה, נחשב לאיכותי, חזק, עמיד ואסתטי במיוחד. היום הפך כתר הזירקוניה לבחירה הראשונה של רופאי שיניים רבים - וזאת בעיקר במקרים בהם יש צורך למקם את הכתר בשיניים הקדמיות, במקום  שבו הדרישה לאסתטיקה היא חשובה מאד. באמצעות כתר זירקוניה ניתן להשיג את התוצאה האסתטית הטובה ביותר.

בניגוד לעבר, אז השתמשו בכתרי חרסינה שהבסיס שלהם מתכת או זהב, הנטייה כיום היא להשתמש בכתרי זירקוניה המיוצרים בחריטה ממוחשבת ומדויקת במעבדה, ללא בסיס מתכתי. התוצאה: מראה אסתטי ברמה גבוהה המדמה את השן הקודמת לחלוטין.

 

כתרי הזירקוניה נחשבים לאופציה הראשונה בשיקום שיניים אסתטי.

הזירקוניה נחשב לחומר ידידותי לחניכיים ואינו גורם לגירויים ודלקות. בהבדל מכתרי חרסינה שאחד החסרונות הכי בולטים שלהם זה השוליים המתכתיים שמתגלים מתחת לחניכיים אחרי מספר שנים כתוצאה של נסיגת חניכיים, כתרי הזירקוניה בגלל השם מבוססים על חומר קרמי בעל צבע לבן לא יגרמו לשוליים אפורים גם במקרים של נסיגת חניכיים.

 

הפופולריות של כתרי זירקוניה רק הולכת ועולה עם השנים ויותר ויותר רופאי שיניים ממליצים למטופלים שלהם להעדיף דווקא את הכתרים הללו על פני סוגים אחרים.

 

בקליניקה של ד"ר מטאנס דואגים לעשות שימוש בכתרי זירקוניה מהסוג האיכותי ביותר על מנת לספק למטופלים שלנו את הכי טוב ברפואת השיניים האסתטית ולתת להם את החיוך הכי טבעי והכי אטרקטיבי שיש.

סיבות להרכבת כתר

  • טראומה ושברים רחבים בשיניים.

  • דפקט עששתי רחב מידי.

  • חריקת שיניים ושחיקת כותרת השן.

  • נסיגת חניכיים רחבה.

  • טיפולי שורש עם הרס רב בחומר השן.
     

ד"ר מטאנס עומד לרשותכם בכל עת. ניתן ליצור קשר בטל' 072-3945160 או באמצעות הטופס וניצור קשר בהקדם.

טיפולי שיניים נוספים:

סריקת שניים דיגיטלית

טכנולוגיה חדישה המאפשרת יצירת מודל דיגיטלי תלת מימדי של חלל הפה. הסורק הדיגיטלי החדשני, מעניק למטופלי המרפאה נוחות חסרת תקדים.

הלבנת שיניים

לאורך השנים, כחלק מתהליך טבעי, זגוגית השן הופכת לשקופה, והדנטין (חומר השן) מקבל גוון צהוב ויוצר מראה לא מחמיא של שיניים כהות. טיפולי הלבנת שיניים בטכנולוגיה מתקדמת.

רופא שיניים בקריות - ד"ר מועין מטאנס

רופא שיניים בקריות - רופא שיניים בחיפה - דוקטור מטאנס מועין סיים את לימודיו בתחום רפואת השיניים באוניברסיטת רגנסבורג, גרמניה. את דרכו המקצועית החל כרופא שיניים בגרמניה ובמהלך תקופה זו לקח חלק במחקרים רבים. כיום מחזיק ברשת מרפאות שיניים ואסתטיקה DMC בקריות בקריות ובאזור הצפון במעיליא.

השתלות שיניים וכירורגיית הפה

שיקום הפה בעזרת שתלים דנטליים מהווה חלק עיקרי מרפואת השיניים המודרנית. לשיטת טיפול זו יתרונות רבים: סיכויי הצלחת הטיפול בעזרת שתלים דנטליים גבוהים במיוחד ולטווח ארוך.

​רפואת שיניים בלייזר

קרן הלייזר הפכה כבר לפני שנים לחלק מאמצעי הטיפול בענפי רפואה רבים. בשנים האחרונות הלייזר הפך גם לחלק מהאמצעים העומדים לרשות רופא השיניים.

חריקת שיניים ברוקסיזם

תופעת חריקת שיניים או הידוק שיניים נקראת ברוקסיזם, מופיעה בעיקר במהלך השינה אך עשויה להשפיע גם בזמן ערות. וכן, יש לנו טיפול ייעודי לתופעה הזו.

ציפויי חרסינה לשיניים HOLLYWOOD SMILE

ציפויי החרסינה הפכו לפופולריים בזכות העובדה שהם משפרים את מראה השיניים ואינם משנים את צבעם כתוצאה מצריכת טבק או שתיית קפה ותה.

יישור שיניים שקוף

כאשר השיניים עקומות, כשקיימת אי התאמה בין הלסתות וכשהשיניים לא מונחות היטב ופוגעות במראה האסתטי, יש ליישר את השיניים והלסתות באמצעות יישור שיניים שקוף.

טיפולי שיניים משמרים

רשת מרפאות DMC מציעה מגוון טיפולי השיניים התורמים לשימור השיניים ומצב פה בריא, החל ממניעה על ידי טיפולים במרפאות והדרכה למניעה בשגרה הביתית.