| כתרים אסתטיים זירקוניה

כתרים אסתטיים זירקוניה

ד"ר מטאנס והצוות המקצועי של המרפאה עומדים לרשותכם בכל עת. ניתן ליצור קשר בטל' 072-3945160 או באמצעות הטופס ואחד מאיתנו ייצור קשר בהקדם.

הרכבת הכתר על גבי השן מיועדת לשמור על חומר השן המועט ולאפשר למטופלים לחזור וליהנות מתפקוד מלא ואיכותי של אותה השן, כמו גם ממראה אסתטי.

סיבות להרכבת כתר

  • טראומה ושברים רחבים בשיניים.

  • דפקט עששתי רחב מידי.

  • חריקת שיניים ושחיקת כותרת השן.

  • נסיגת חניכיים רחבה.

  • טיפולי שורש עם הרס רב בחומר השן.

כמה עובדות שכדאי לדעת על כתרי זירקוניה

כתר זירקוניה, נחשב לאיכותי, חזק, עמיד ואסתטי במיוחד. היום הפך כתר הזירקוניה לבחירה הראשונה של רופאי שיניים רבים - וזאת בעיקר במקרים בהם יש צורך למקם את הכתר בשיניים הקדמיות, במקום  שבו הדרישה לאסתטיקה היא חשובה מאד. באמצעות כתר זירקוניה ניתן להשיג את התוצאה האסתטית הטובה ביותר.

ישנם סוגים שונים של כתרים אשר נבדלים אלו מאלו בעיקר בחומר ממנו הם עשויים ובטכניקת הייצור - ישנם כתרים אשר עשויים ממתכת, כתרים מחרסינה, כתרים המשלבים בתוכם את 2 חומרי הגלם ועוד.

כתר זירוקניה, נחשב לאחד הכתרים האיכותיים ביותר מבין האפשרויות - מדובר בכתר אשר מיוצר מחומר גלם חזק בצבע השן. החומר נחשב ליציב במיוחד אשר מתאפיין גם ברמה אסתטית גבוהה ביותר. חשוב לציין, שכמו בכל מוצר קיים ,ישנם סוגים שונים של זירקוניה ברפואת השיניים. ההבדל מתבטא בחוזק של החומר ובתכונות האסתטיות שלו.

 

בניגוד לעבר, אז השתמשו בכתרי חרסינה שהבסיס שלהם מתכת או זהב, הנטייה כיום היא להשתמש בכתרי זירקוניה המיוצרים בחריטה ממוחשבת ומדויקת במעבדה, ללא בסיס מתכתי. התוצאה: מראה אסתטי ברמה גבוהה המדמה את השן הקודמת לחלוטין.

 

כתרי הזירקוניה נחשבים לאופציה הראשונה בשיקום שיניים אסתטי.

הזירקוניה נחשב לחומר ידידותי לחניכיים ואינו גורם לגירויים ודלקות. בהבדל מכתרי חרסינה שאחד החסרונות הכי בולטים שלהם זה השוליים המתכתיים שמתגלים מתחת לחניכיים אחרי מספר שנים כתוצאה של נסיגת חניכיים, כתרי הזירקוניה בגלל השם מבוססים על חומר קרמי בעל צבע לבן לא יגרמו לשוליים אפורים גם במקרים של נסיגת חניכיים.

 

הפופולריות של כתרי זירקוניה רק הולכת ועולה עם השנים ויותר ויותר רופאי שיניים ממליצים למטופלים שלהם להעדיף דווקא את הכתרים הללו על פני סוגים אחרים.

 

בקליניקה של ד"ר מטאנס דואגים לעשות שימוש בכתרי זירקוניה מהסוג האיכותי ביותר על מנת לספק למטופלים שלנו את הכי טוב ברפואת השיניים האסתטית ולתת להם את החיוך הכי טבעי והכי אטרקטיבי שיש.

המרכז לאסתטיקת השיניים והפנים

 ניווט מהיר 

ניווט בוויז

אח"י אילת 5, ק. חיים, חיפה

מרפאת DMC - מרכז לאסתטיקת השיניים והפה בניצוחו של ד"ר מטאנס מועיין, מובילה בחדשנות ובשימוש בטכנולוגיות מתקדמות. הצוות המקצועי של מרפאת השיניים עושה שימוש בשיטות העדכניות ביותר, בציוד מתקדם ובחומרים איכותיים בלבד, המאושרים על-ידי משרד הבריאות וה-FDA. בנוסף, מוצעים טיפולים אסתטיים המתבצעים תוך שימוש בטכנולוגיות וחומרים מתקדמים. כל זאת מאפשר לצוות המרפאה בכלל ולד"ר מטאנס בפרט להעניק למטופלים טיפול מקצועי עם תוצאות איכותיות ועמידות. המרפאה מעניקה מענה מקיף ורחב ללקוחות בקריות, בחיפה, בצפון. התמונות באתר הן להמחשה בלבד. אין לראות בפרסום זה המלצה לביצוע הליך כזה או אחר. כל טיפול מותנה בפגישת ייעוץ מקדימה.

2017-2020 by Dr Matanis Moen dmcclincs | www.drmatanis.com