top of page
הזרקת בוטוקס

בית >> טיפולי פנים >> הזרקת בוטוקס

הזרקת בוטוקס

הזרקת בוטוקס \ דיספורט לטיפול בקמטי הבעה הפכו בעשור האחרון לטרנד נפוץ בקרב נשים וגברים שמעוניינים בשיפור מראה הפנים על ידי טשטוש והעלמת קמטי ההבעה בחלק הפנים העליון במיוחד.
 

הזרקת בוטוקס

הטיפול בקמטי ההבעה באמצעות הזרקת בוטוקס מתבצע בעזרת חלבון שאושר ע"י ה-FDA בשנת 2002. בישראל קיימים שני סוגים של חלבון זה:

  • דיספורט.

  • בוטולינום טוקסין.

טיפול בעזרת רעלן (בוטולינום טוקסין או דיספורט) נחשב לטיפול קל ומוצלח יחסית. אנשים הבוחרים לעבור טיפול הזרקות בוטוקס נהנים מתוצאות הטיפול תוך ימים ספורים. מיד לאחר הטיפול ניתן לחזור לשגרת היומיום ללא הגבלות. טיפול זה אינו דורש הכנה מיוחדת והשפעתו מחזיקה מספר חודשים (בממוצע 4-5 חודשים).

טיפולי הזרקת בוטוקס להחלקת קמטי הבעה

החומר המוזרק משמש לטשטוש קמטים בחלק העליון של הפנים (המצח, בין הגבות והעיניים), אזור המרובה בקמטי הבעה. יישור הקמטים מתבצע על ידי החדרת החומר לשריר בעזרת מזרקים מיוחדים, פעולה הגורמת להרפיית השריר שמחליש את שרירי ההבעה שגורמים לקמטים וכתוצאה העור נהיה יותר מתוח וחסר קמטים.

 

מבחינת חסרונות הטיפול, ישנם כאלו אשר יעידו על תופעות לוואי מסוימות כדוגמת נפיחות קלה באזור המילוי, אדמומיות או שטף דם, אל מדובר בתופעות נדירות וברוב המקים אינן מהוות מטרד או כאב ועוברות במהרה.

DR MOEEN ASTHETICS

תיאום פגישת ייעוץ

חייגו כעת 072-394-5160 או מלאו את הפרטים

שאלות ותשובות בנושא מילוי בוטוקס

האם הזרקה או מילוי בוטוקס מסוכנת?

בשימוש זהיר ונכון מוזרק ריכוז נמוך ביותר של החלבון ואין סיכון כלשהו למטופל. החלבון המאושר להזרקות אסתטיות מגיע בריכוזים נמוכים במיוחד כך שהשימוש בהם אינו מהווה סכנה בריאותית. בישראל קיימים כאמור שני סוגי של חלבונים המאושרים לשימוש: מוצר אחד בשם Botox (בוטולינום טוקסין) ומוצר שני בשם Dysport (דיספורט). שני המוצרים בטוחים להזרקה לצורך הרפיית השרירים ונחשבים למובילים בעולם.

האם הזרקת בוטוקס לטיפול בקמטי הבעה נפוצה?

הזרקת בוטוקס נחשבת לנפוצה ביותר בתחום האסתטיקה בשני העשורים האחרונים ומדי יום מתבצעות אלפי הזרקות מסוג זה ברחבי העולם. במקרים של הזרקת בוטוקס בכמות רבה מהדרוש, עלולה להתרחש צניחת עפעפיים, מקרים שאנו מקפידים להימנע מהם ולכן חשוב לבצע את הטיפול אצל רופא מומחה ומנוסה בביצוע הטיפול.

 

ד"ר מטאנס פיתח שיטת טיפול ייחודית אשר מתמקדת בחתירה לתוצאה מוצלחת עם מינימום תופעות לוואי.

כמה הזרקות דרושות לטיפול בקמטי הבעה?

בטיפול בקמטי הבעה אין מדידה של מזרקים אלא של ריכוז החומר המוזרק לפי אזור הטיפול. על כן, בטיפולי הזרקת בוטוקס תמיד מדובר באזור טיפול ולא בכמות של מזרקים. היות שמצב העור של כל אדם הוא אינדיבידואלי, מספר האזורים הדרושים משתנה ממטופל למטופל. בדר"כ מדובר ב-3 אזורים:

  • מצח.

  • בין הגבות.

  • צידי העיניים.

 

כמות וריכוז החומר המוזרק תלויים במצב העור ובעומק הקמטים של אותו אזור.

הזרקת בוטוקס

מהם אזורי הטיפול להעלמת קמטי הבעה?

  • באזור צידי העיניים - קמטי חיוך.

  • בין הגבות - שורש האף, חריצי אורך הקרויים גם "קמטי זעף".

  • במרכז המצח - קמטים רוחביים מצד לצד.

 

במקרים מסוימים ומיוחדים ניתן להזריק את הבוטוקס לאזורים מיוחדים במטרה להרפות את השרירים באותו האזור ולהחליק את הקמטים. למשל אזור הסנטר - ניתן להחלקה בשל פעילות יתר של השריר באזור זה. פעולת יתר של שרירי הסנטר מתבטאת בסנטר לא חלק ובעל מראה מכווץ.

מתי מתחילים לראות את תוצאות הטיפול?

ההשפעה של טיפול הזרקת בוטוקס אינה מידית. ההשפעה נכנסת לתוקף אחרי יומיים עד שבוע מיום ההזרקה. בדר"כ אחרי שבוע מתחילים להרגיש את ההבדל אך רק אחרי שבועיים כבר ניתן לראות את התוצאה הסופית. אחרי שבועיים ד"ר מטאנס מקפיד להזמין את מטופליו לפגישת ביקורת לבדיקת תוצאות הטיפול.

האם הטיפול מתבצע בפגישה אחת?

הטיפול להזרקת בוטוקס בשיטת ד"ר מטאנס מתבצעת בשתי שלבים - טיפול הזרקה ופגישת ביקורת כעבור שבועיים. בפגישת הביקורת בודק הרופא את הצלחת הטיפול והשפעת החומר המוזרק על הקמטים. בפגישה השנייה מתבצעים בדר"כ נגיעות אחרונות לפי הצורך להשגת התוצאה המבוקשת.

לכמה זמן נמשכת ההשפעה של הבוטוקס?

הדבר הינו מאוד אינדיבידואלי ומשתנה ממטופל למטופל כאשר הממוצע נע בין 4 ל-6 חודשים. במקרים נדירים עד 8 חודשים. אורך השפעת החומר המוזרק מושפע מגורמים רבים כגון: חשיפה לחום, מימיקה של הפנים, מבנה שרירי ההבעה וסוג העור.

חייגו כעת 072-394-5160 או מלאו את הפרטים:

  תיאום פגישת ייעוץ  

bottom of page