העלמת קמטים

האיבר הגדול ביותר בגוף האדם הוא העור. במהלך השנים העור הופך רפוי ונוצרים בו קמטי הבעה כאשר גם לתזונה, עישון, גנטיקה, מצבי לחץ, שינה לקויה וחשיפה לקרינת השמש יש חלק בהופעת הקמטים  באזורים שונים.

 

אמנם צמצום החשיפה לשמש, תזונה מאוזנת הכוללת פירות וירקות (מכילים נוגדי חמצון טבעיים), הימנעות מעישון ושינה סדירה, יסייעו לנו בצמצום הופעת הקמטים, אך מתהליך ההתבגרות אין מילוט.

 

ישנם מספר דרכים המסייעים לטשטש, להעלים ולהסיר את הקמטים (הזרקת בוטוקסמיצוק העור ועוד), כאשר הסרת קמטים בגלי רדיו נחשבת לאחת השיטות הנפוצות, הבטוחות והיעילות ביותר.

העלמת קמטים בגלי רדיו

הסרה והעלמת קמטים

כיצד מתבצע טיפול העלמת קמטים?

לפני ביצוע טיפול העלמת קמטים בגלי רדיו, ד"ר מטאנס מקיים פגישת היכרות הכוללת אבחון מקיף של המטופל/ת. פגישת ההיכרות נועדה לאבחן את מהות וכמות הטיפולים הנדרשים, התאמת ציפיות מצד המטופל/ת ותיאום מועד לטיפול הראשון.

 

הטיפול עצמו מתבצע תוך שימוש במכשיר ACCENT Pro בטכנולוגיית UniPro, בקליניקה של ד"ר מטאנס. חשוב לציין כי מספר הטיפולים עשוי להשתנות בין מטופל/ת למטופל/ת וזאת בהתאם מצבו האינדיבידואלי של כל מטופל/ת.

 

הטיפול מתבצע תוך שימוש בטכנולוגיית גלי רדיו RF אשר מחממת את האזור המטופל במספר מוקדים פנימיים. גלי הרדיו מבצעים פעולה כפולה: כיווץ רקמות ישנות ועידוד היווצרות סיבי קולגן ואלסטין אשר יטשטשו את הקמטים והקמטוטים עד להעלמתם המלאה ברוב המקרים.

כמה טיפולי העלמת קמטים נדרשים?

לרוב נדרשת סדרה של 3-10 טיפולי החלקת קמטים בכדי לקבל מראה של עור חלק, מלא ברק ונטול קמטים. משך כל טיפול נע בין 10-25 דקות אך מכיוון שישנה הכנה מוקדמת מומלץ להקדיש לכל ביקור בקליניקה פרק זמן של כ-45 דקות.

יש לחזור על הטיפול כל 3-4 שבועות וזאת על מנת שהייצור המואץ של הקולגן יבוא לידי ביטוי. לרוב ניתן לראות שינוי מהותי לאחר 3-4 טיפולים כאשר בתום סדרת הטיפולים ניתן לראות שינוי מהותי.

 

היעד הוא להשיג תוצאות משביעות רצון בהתאם לתיאום הציפיות שנעשה מול המטופל/ת לפני תחילת סדרת הטיפולים.

באיזה אזורים בגוף ניתן להסיר קמטים?

טיפול העלמת קמטים בגלי רדיו RF ניתן ליישום בכל אזור בגוף בו ישנם קמטים. 

ד"ר מטאנס עומד לרשותכם בכל עת. ניתן ליצור קשר בטל' 072-3945160 או באמצעות הטופס וניצור קשר בהקדם.

טיפולי גוף:

הסרת צלוליט

מצבורי שומן קטנים הנראים בעור הגוף כמצבור גומות - זהו הצלוליט. טיפול UniPro המבצע חימום האזור המטופל בשילוב תנועות עיסוי מכניות, מוביל להסרת הצלוליט באזור המטופל.

טיפולי PRP לשיער

טיפולי PRP לשיער מתאימים לגברים ונשים הסובלים מנשירת שיער והתקרחות בין אם בשל סיבות תורשתיות, סיבות הורמונליות או בשל יובש וקשקשת הגורמים לנשירה.

הצרת היקפים

הצרת היקפים מסייעת להקטין ולהעלים מצבורי שומן מיותרים. הטכנולוגיה המתקדמת של טיפולי הגוף מאפשרת כיום לעבור טיפולי הצרת היקפים ללא הליך פולשני וללא כאבים.

העלמת סימני מתיחה

נשים וגברים סובלים מסימני מתיחה בעור לאחר לידות או שינויי משקל. רשת DMC מציעה טיפול בטכנולוגיית מיקרופלזמה, אשר מעלים את סימני המתיחה וממצק את עור הגוף.

מיצוק עור הגוף

במהלך השנים, עורנו מאבד את האלסטיות והחיוניות שלו. כיום ניתן למצק את עור הגוף, להעלים קמטים ולהחזיר את החיוניות למראה העור.

הסרת צלקות

קרן הלייזר הפכה כבר לפני שנים לחלק מאמצעי הטיפול בענפי רפואה רבים. בשנים האחרונות הלייזר הפך גם לחלק מהאמצעים העומדים לרשות רופא השיניים.