| העלמת קמטים

הסרת קמטים

ד"ר מטאנס והצוות המקצועי של המרפאה עומדים לרשותכם בכל עת. ניתן ליצור קשר בטל' 072-3945160 או באמצעות הטופס ואחד מאיתנו ייצור קשר בהקדם.

הסרה והעלמת קמטים

האיבר הגדול ביותר בגוף האדם הוא העור. במהלך השנים העור הופך רפוי ונוצרים בו קמטי הבעה כאשר גם לתזונה, עישון, גנטיקה, מצבי לחץ, שינה לקויה וחשיפה לקרינת השמש יש חלק בהופעת הקמטים  באזורים שונים.

 

אמנם צמצום החשיפה לשמש, תזונה מאוזנת הכוללת פירות וירקות (מכילים נוגדי חמצון טבעיים), הימנעות מעישון ושינה סדירה, יסייעו לנו בצמצום הופעת הקמטים, אך מתהליך ההתבגרות אין מילוט.

 

ישנם מספר דרכים המסייעים לטשטש, להעלים ולהסיר את הקמטים (הזרקת בוטוקס, מיצוק העור ועוד), כאשר הסרת קמטים בגלי רדיו נחשבת לאחת השיטות הנפוצות, הבטוחות והיעילות ביותר.

כיצד מתבצע טיפול העלמת קמטים?

לפני ביצוע טיפול העלמת קמטים בגלי רדיו, ד"ר מטאנס מקיים פגישת היכרות הכוללת אבחון מקיף של המטופל/ת. פגישת ההיכרות נועדה לאבחן את מהות וכמות הטיפולים הנדרשים, התאמת ציפיות מצד המטופל/ת ותיאום מועד לטיפול הראשון.

 

הטיפול עצמו מתבצע תוך שימוש במכשיר ACCENT Pro בטכנולוגיית UniPro, בקליניקה של ד"ר מטאנס. חשוב לציין כי מספר הטיפולים עשוי להשתנות בין מטופל/ת למטופל/ת וזאת בהתאם מצבו האינדיבידואלי של כל מטופל/ת.

 

הטיפול מתבצע תוך שימוש בטכנולוגיית גלי רדיו RF אשר מחממת את האזור המטופל במספר מוקדים פנימיים. גלי הרדיו מבצעים פעולה כפולה: כיווץ רקמות ישנות ועידוד היווצרות סיבי קולגן ואלסטין אשר יטשטשו את הקמטים והקמטוטים עד להעלמתם המלאה ברוב המקרים.

כמה טיפולי העלמת קמטים נדרשים?

לרוב נדרשת סדרה של 3-10 טיפולי החלקת קמטים בכדי לקבל מראה של עור חלק, מלא ברק ונטול קמטים. משך כל טיפול נע בין 10-25 דקות אך מכיוון שישנה הכנה מוקדמת מומלץ להקדיש לכל ביקור בקליניקה פרק זמן של כ-45 דקות.

יש לחזור על הטיפול כל 3-4 שבועות וזאת על מנת שהייצור המואץ של הקולגן יבוא לידי ביטוי. לרוב ניתן לראות שינוי מהותי לאחר 3-4 טיפולים כאשר בתום סדרת הטיפולים ניתן לראות שינוי מהותי.

 

היעד הוא להשיג תוצאות משביעות רצון בהתאם לתיאום הציפיות שנעשה מול המטופל/ת לפני תחילת סדרת הטיפולים.

באיזה אזורים בגוף ניתן להסיר קמטים?

טיפול העלמת קמטים בגלי רדיו RF ניתן ליישום בכל אזור בגוף בו ישנם קמטים. 

המרכז לאסתטיקת השיניים והפנים

 ניווט מהיר 

ניווט בוויז

אח"י אילת 5, ק. חיים, חיפה

מרפאת DMC - מרכז לאסתטיקת השיניים והפה בניצוחו של ד"ר מטאנס מועיין, מובילה בחדשנות ובשימוש בטכנולוגיות מתקדמות. הצוות המקצועי של מרפאת השיניים עושה שימוש בשיטות העדכניות ביותר, בציוד מתקדם ובחומרים איכותיים בלבד, המאושרים על-ידי משרד הבריאות וה-FDA. בנוסף, מוצעים טיפולים אסתטיים המתבצעים תוך שימוש בטכנולוגיות וחומרים מתקדמים. כל זאת מאפשר לצוות המרפאה בכלל ולד"ר מטאנס בפרט להעניק למטופלים טיפול מקצועי עם תוצאות איכותיות ועמידות. המרפאה מעניקה מענה מקיף ורחב ללקוחות בקריות, בחיפה, בצפון. התמונות באתר הן להמחשה בלבד. אין לראות בפרסום זה המלצה לביצוע הליך כזה או אחר. כל טיפול מותנה בפגישת ייעוץ מקדימה.

2017-2020 by Dr Matanis Moen dmcclincs | www.drmatanis.com