עיבוי ועיצוב שפתיים

בשנים האחרונות הפך המראה של השפתיים המלאות לטרנד עולמי ולסטנדרט מאד חשוב בהגדרת היופי הנשי והגברי. הביקוש לעיצוב ולמילוי השפתיים אינו דבר חדש. מדובר בטיפול מאד מתפתח וכזה שמאפשר למעוניינים בו ליהנות מאיכות חומרים מעולה, ביצועים מוצלחים ותוצאות שנמשכות לתקופה ארוכה יחסית.

 

השפתיים יחד עם שאר איברי הפנים, נוטות לאבד מהנפח ומהאלסטיות הטבעיים שלהן ולעיתים לצנוח בזויות ולשנות את צורתן. מאחר והשפתיים הן איבר מרכזי מאוד בפנים, התופעה הזו משפיעה על נראות הפנים באופן כללי ומבגרת אותם, הופכת אותם לעייפים ומשנה כמעט לגמרי את ההבעה.

סרטון הדבקת ציפויי חרסינה לשיניים - מרפאת DMC בהנהלת דוקטור מועיין מטאנס

סרטון מילוי שפתיים בחומצה היאלרונית

מילוי שפתיים באמצעות עיבוי ועיצוב

שפתיים מלאות ומעוצבות מקנות לפנים נוכחות ומסמנות מראה צעיר, בריא ומושך - מילוי שפתיים באמצעות עיבוי ועיצוב השפתיים ע"י הזרקת חומצה היאלורונית.

 

מילת המפתח של ד"ר מטאנס: שפתיים חייבות להיראות טבעיות, חושניות והכי חשוב מתאימות לממדי הפנים של המטופל.

איך מתבצע הטיפול ואיזה חומר מזריקים?

הטיפול עצמו נחשב לקצר (15 דקות). באותה הישיבה בוחן ד"ר מטאנס ביחד עם המטופלת את המקרה שלפניו, מתאם אתה את הציפיות ומנסה להבין ממנה בדיוק איזה סוג של שפתיים היא הייתה רוצה לקבל אחרי הטיפול. הגישה של ד"ר מטאנס היא מאד אינדיבידואלית ומיוחדת עבור כל מטופל.

 

עיצוב השפתיים נערך על ידי ד"ר מטאנס באמצעות חומרי מילוי טבעיים (חומצה היאלורונית), שמסייעים בהרוויית ומילוי השפתיים. קיימים סוגים שונים של חומצה היאלורונית עם סמיכויות שונות. חשוב לדעת שלא כל חומר מילוי מתאים להזרקה לאזור רגיש זה.

 

חומרי המילוי המשומשים בקליניקה של ד"ר מטאנס נחשבים לאיכותיים לבטוחים ביותר, אינם יוצרים גושים ונותרים קבועים במקומם לתקופה ארוכה יחסית.

 

קיימים שני סוגים של טיפול בשפתיים:

  • מילוי גוף השפה: מתאים למקרים שבהם השפתיים דקות במיוחד וחסרות פרופורציות ונפח. בסוג זה של שפתיים החומר מוזרק אל תוך גוף השפה על מנת לתת לה נפח וצורה.

  • תיחום והגדרה: במקרים אשר השפתיים הטבעיות נחשבות למלאות אך חסרות הגדרה, מקומטות או כאשר קיימת אי סימטריה. בטיפול הזה שמים דגש על ההגדרה והעיצוב של השפתיים ופחות על מתן נפח ומילוי.

כמה מזרקים צריכים?

מאד תלוי במקרה. במקרים אשר חסר נפח רב בשתי השפתיים אז יש צורך להזריק 2 מזרקים של 1 מ"ל. במקרים הרגילים של מילוי שפתיים עדין צריכים מזרק של 1 מ"ל. מעבר לכך, הדבר תלוי בבקשות של במטופל לגבי הנפח הרצוי.

 

כמה זמן הטיפול מחזיק?

כ-8 עד 10 חודשים.

 

מהן תופעות הלוואי של עיבוי ועיצוב השפתיים?

השפתיים נחשבות לאזור די רגיש לכן ייתכנו מספר תופעות לוואי אשר חולפות תוך יומיים. תופעות לוואי אפשריות הן:

  • נפיחות מקומית - אזור ההזרקה המלווה באודם. השפתיים ייראו ביומיים הראשונים מוגדלות יחסית כתוצאה מתהליך הטיפול עצמו, נפיחות זו יורדת אחרי כמה ימים. תיתכן היווצרות של שטף דם פנימי בתוך השפה אשר יחלוף אחרי שבוע ימים.

  • התחושה אחרי הטיפול מאד דומה לתחושה כשיוצאים מביקור אצל רופא שיניים. השפתיים ירגישו רדומות ונפוחות מדי. תחושה זו חולפת אחרי מספר דקות.

מילוי קמטים מעל השפתיים

טיפול מיוחד אשר מטרתו להחליק ולרענן את האזור שמעל לשפה העליונה במיוחד כאשר קיימים שם חריצים וקמטים (קמטי עישון והזדקנות). במקרים ספציפיים אלה יש להשתמש בחומרי מילוי מאד עדינים אשר מטרתם להחליק את האזור מבלי להקנות נפח מיותר לאזור הזה. חומרים מתקדמים אלה מושכים מים אחרי ההזרקה ומקנים לאזור הזה הרבה לחות וזוהר.

ד"ר מטאנס עומד לרשותכם בכל עת. ניתן ליצור קשר בטל' 072-3945160 או באמצעות הטופס וניצור קשר בהקדם.

טיפולי פנים:

עיצוב ופיסול הפנים ללא ניתוח

עיצוב ופיסול הפנים מצריך מיומנות מיוחדת של הרופא המבצע אשר בוחר לכל מקרה את טכניקת ההזרקה ואת סוג חומר המילוי שעליו להזריק לכל אזור בפנים.

מילוי קמטים

מבנה הפנים עובר עם השנים שינויים רבים ומושפע ממגוון גורמים משמעותיים אשר משפיעים על המראה של הפנים והעור. מילוי קמטים ע"י חומצה היאלורונית.

הזרקת בוטוקס

זריקות בוטוקס\דיספורט לטיפול בקמטי הבעה הפכו בעשור האחרון לטרנד נפוץ בקרב נשים וגברים שמעוניינים בשיפור מראה הפנים על ידי טשטוש והעלמת קמטי ההבעה.

מילוי שקעים מתחת לעיניים

שקעים מתחת לעיניים, מופיעים כתוצאה מתהליך שינוי ברקמת שומן, נפילת שרירי פנים ונסיגת עצמות לחיים, אשר משווים לפנים מראה עייף ועצוב.

עיבוי ועיצוב השפתיים

בשנים האחרונות מראה של שפתיים מלאות הפך לטרנד עולמי ולסטנדרט עיקרי בהגדרת היופי הנשי והגברי. שפתיים מלאות ומעוצבות מקנות לפנים נוכחות ומסמנות מראה צעיר, בריא ומושך.

פיסול אף ללא ניתוח

פיסול האף מתבצע באמצעות הזרקת חומרי מילוי (חומצה היאלורונית) לאזור האף. הטיפול מאפשר לשנות את צורת האף, לטשטש גבנון ולהרים את קצה האף.

 ניווט מהיר 

אח"י אילת 5, ק. חיים, חיפה

  • בקרו אותנו בעמוד הפייסבוק

רשת מרפאות DMC בניצוחו של ד"ר מטאנס מועיין, מובילה בחדשנות ובשימוש בטכנולוגיות מתקדמות. הצוות המקצועי שלנו עושה שימוש בשיטות העדכניות ביותר, בציוד מתקדם ובחומרים איכותיים בלבד, המאושרים על-ידי משרד הבריאות וה-FDA. בנוסף, מוצעים ברשת טיפולים אסתטיים המתבצעים תוך שימוש בטכנולוגיות וחומרים מתקדמים. כל זאת מאפשר לצוות הרשת בכלל ולד"ר מטאנס בפרט להעניק למטופלים טיפול מקצועי עם תוצאות איכותיות ועמידות. רשת מרפאות DMC מעניקה מענה מקיף ורחב ללקוחות בקריות, בחיפה, בצפון. התמונות באתר הן להמחשה בלבד. אין לראות בפרסום זה המלצה לביצוע הליך כזה או אחר. כל טיפול מותנה בפגישת ייעוץ מקדימה.

2017-2021 by Dr Matanis Moen dmcclincs | www.drmatanis.com

צרו קשר כאן