top of page
עיבוי ועיצוב שפתיים

בית >> טיפולי פנים >> עיבוי ועיצוב שפתיים

עיבוי ועיצוב שפתיים

בשנים האחרונות הפך המראה של השפתיים המלאות לטרנד עולמי ולסטנדרט מאד חשוב בהגדרת היופי הנשי והגברי. הביקוש לעיצוב ולמילוי השפתיים אינו דבר חדש. מדובר בטיפול מאד מתפתח וכזה שמאפשר למעוניינים בו ליהנות מאיכות חומרים גבוהה, ביצועים מוצלחים ותוצאות שנמשכות לתקופה ארוכה יחסית. כל מה שצריך דעת על עיבוי ועיצוב שפתיים.
 

עיבוי ועיצוב השפתיים

השפתיים יחד עם שאר איברי הפנים, נוטות לאבד מהנפח ומהאלסטיות הטבעיים שלהן ולעיתים לצנוח בזויות ולשנות את צורתן. מאחר והשפתיים הן איבר מרכזי מאוד בפנים, התופעה הזו משפיעה על נראות הפנים באופן כללי ומבגרת אותם, הופכת אותם לעייפים ומשנה כמעט לגמרי את ההבעה. הפתרון לכך הוא עיבוי ועיצוב השפתיים.

מילוי שפתיים באמצעות עיבוי ועיצוב

שפתיים מלאות ומעוצבות מקנות לפנים נוכחות ומסמנות מראה צעיר, בריא ומושך - מילוי שפתיים באמצעות עיבוי ועיצוב השפתיים ע"י הזרקת חומצה היאלורונית. מילת המפתח של ד"ר מטאנס: שפתיים חייבות להיראות טבעיות, חושניות והכי חשוב מתאימות לממדי הפנים של המטופל.

DR MOEEN ASTHETICS

תיאום פגישת ייעוץ

חייגו כעת 072-394-5160 או מלאו את הפרטים

איך מתבצע הטיפול ואיזה חומר מזריקים?

הטיפול עצמו נחשב לקצר (15 דקות). באותה הישיבה בוחן ד"ר מטאנס ביחד עם המטופלת את המקרה שלפניו, מתאם אתה את הציפיות ומנסה להבין ממנה בדיוק איזה סוג של שפתיים היא הייתה רוצה לקבל אחרי הטיפול.

 

הגישה של ד"ר מטאנס היא מאד אינדיבידואלית ומיוחדת עבור כל מטופל. עיצוב השפתיים נערך על ידי ד"ר מטאנס באמצעות חומרי מילוי טבעיים (חומצה היאלורונית), שמסייעים בהרוויית ומילוי השפתיים.

 

קיימים סוגים שונים של חומצה היאלורונית עם סמיכויות שונות. חשוב לדעת שלא כל חומר מילוי מתאים להזרקה לאזור רגיש זה.

 

חומרי המילוי בקליניקה של ד"ר מטאנס מאושרים לשימוש ע"י משרד הבריאות, נחשבים לאיכותיים ולבטוחים ביותר, אינם יוצרים גושים ונותרים קבועים במקומם לתקופה ארוכה יחסית.

קיימים שני סוגים של טיפול בשפתיים

  • מילוי גוף השפה: מתאים למקרים שבהם השפתיים דקות במיוחד וחסרות פרופורציות ונפח. בסוג זה של שפתיים החומר מוזרק אל תוך גוף השפה על מנת לתת לה נפח וצורה.

  • תיחום והגדרה: במקרים אשר השפתיים הטבעיות נחשבות למלאות אך חסרות הגדרה, מקומטות או כאשר קיימת אי סימטריה. בטיפול הזה שמים דגש על ההגדרה והעיצוב של השפתיים ופחות על מתן נפח ומילוי.

עיבוי ועיצוב השפתיים

כמה מזרקים צריכים?

מאד תלוי במקרה. במקרים אשר חסר נפח רב בשתי השפתיים אז יש צורך להזריק 2 מזרקים של 1 מ"ל. במקרים הרגילים של מילוי שפתיים עדין צריכים מזרק של 1 מ"ל. מעבר לכך, הדבר תלוי בבקשות של במטופל לגבי הנפח הרצוי.

כמה זמן הטיפול מחזיק?

כ-8 עד 10 חודשים

מהן תופעות הלוואי של עיבוי ועיצוב השפתיים?

מכיוון שהשפתיים נחשבות לאזור די רגיש לכן ייתכנו מספר תופעות לוואי אשר חולפות תוך יומיים. תופעות לוואי אפשריות הן: נפיחות מקומית - אזור ההזרקה המלווה באודם. השפתיים ייראו ביומיים הראשונים מוגדלות יחסית כתוצאה מתהליך הטיפול עצמו. נפיחות זו יורדת אחרי כמה ימים. תיתכן היווצרות של שטף דם פנימי בתוך השפה אשר יחלוף אחרי שבוע ימים. התחושה אחרי הטיפול מאד דומה לתחושה כשיוצאים מביקור אצל רופא שיניים. השפתיים ירגישו רדומות ונפוחות מדי. תחושה זו חולפת אחרי מספר דקות.

מילוי קמטים מעל השפתיים

טיפול מיוחד אשר מטרתו להחליק ולרענן את האזור שמעל לשפה העליונה. מתאים במיוחד כאשר קיימים שם חריצים וקמטים (קמטי עישון והזדקנות). במקרים אלה יש להשתמש בחומרי מילוי עדינים שמטרתם להחליק את האזור ללא נפח מיותר. חומרים מתקדמים אלה מושכים מים אחרי ההזרקה ומקנים לאזור הזה הרבה לחות וזוהר.

חייגו כעת 072-394-5160 או מלאו את הפרטים:

  תיאום פגישת ייעוץ  

bottom of page