| עיבוי ועיצוב השפתיים

מילוי שפתיים

ד"ר מטאנס והצוות המקצועי של המרפאה עומדים לרשותכם בכל עת. ניתן ליצור קשר בטל' 072-3945160 או באמצעות הטופס ואחד מאיתנו ייצור קשר בהקדם.

סרטון הדבקת ציפויי חרסינה לשיניים - מרפאת DMC בהנהלת דוקטור מועיין מטאנס

סרטון מילוי שפתיים בחומצה היאלרונית

מילוי שפתיים באמצעות עיבוי ועיצוב

בשנים האחרונות הפך המראה של השפתיים המלאות לטרנד עולמי ולסטנדרט מאד חשוב בהגדרת היופי הנשי והגברי. הביקוש לעיצוב ולמילוי השפתיים אינו דבר חדש. מדובר בטיפול מאד מתפתח וכזה שמאפשר למעוניינים בו ליהנות מאיכות חומרים מעולה, ביצועים מוצלחים ותוצאות שנמשכות לתקופה ארוכה יחסית.

 

השפתיים יחד עם שאר איברי הפנים, נוטות לאבד מהנפח ומהאלסטיות הטבעיים שלהן ולעיתים לצנוח בזויות ולשנות את צורתן. מאחר והשפתיים הן איבר מרכזי מאוד בפנים, התופעה הזו משפיעה על נראות הפנים באופן כללי ומבגרת אותם, הופכת אותם לעייפים ומשנה כמעט לגמרי את ההבעה.

 

שפתיים מלאות ומעוצבות מקנות לפנים נוכחות ומסמנות מראה צעיר, בריא ומושך.

 

מילת המפתח של ד"ר מטאנס: שפתיים חייבות להיראות טבעיות, חושניות והכי חשוב מתאימות לממדי הפנים של המטופל.

איך מתבצע הטיפול ואיזה חומר מזריקים?

הטיפול עצמו נחשב לקצר (15 דקות). באותה הישיבה בוחן ד"ר מטאנס ביחד עם המטופלת את המקרה שלפניו, מתאם אתה את הציפיות ומנסה להבין ממנה בדיוק איזה סוג של שפתיים היא הייתה רוצה לקבל אחרי הטיפול. הגישה של ד"ר מטאנס היא מאד אינדיבידואלית ומיוחדת עבור כל מטופל.

 

עיצוב השפתיים נערך על ידי ד"ר מטאנס באמצעות חומרי מילוי טבעיים (חומצה היאלורונית), שמסייעים בהרוויית ומילוי השפתיים. קיימים סוגים שונים של חומצה היאלורונית עם סמיכויות שונות. חשוב לדעת שלא כל חומר מילוי מתאים להזרקה לאזור רגיש זה.

 

חומרי המילוי המשומשים בקליניקה של ד"ר מטאנס נחשבים לאיכותיים לבטוחים ביותר, אינם יוצרים גושים ונותרים קבועים במקומם לתקופה ארוכה יחסית.

 

קיימים שני סוגים של טיפול בשפתיים:

  • מילוי גוף השפה: מתאים למקרים שבהם השפתיים דקות במיוחד וחסרות פרופורציות ונפח. בסוג זה של שפתיים החומר מוזרק אל תוך גוף השפה על מנת לתת לה נפח וצורה.

  • תיחום והגדרה: במקרים אשר השפתיים הטבעיות נחשבות למלאות אך חסרות הגדרה, מקומטות או כאשר קיימת אי סימטריה. בטיפול הזה שמים דגש על ההגדרה והעיצוב של השפתיים ופחות על מתן נפח ומילוי.

כמה מזרקים צריכים?

מאד תלוי במקרה. במקרים אשר חסר נפח רב בשתי השפתיים אז יש צורך להזריק 2 מזרקים של 1 מ"ל. במקרים הרגילים של מילוי שפתיים עדין צריכים מזרק של 1 מ"ל. מעבר לכך, הדבר תלוי בבקשות של במטופל לגבי הנפח הרצוי.

 

כמה זמן הטיפול מחזיק?

כ-8 עד 10 חודשים.

 

מהן תופעות הלוואי של עיבוי ועיצוב השפתיים?

השפתיים נחשבות לאזור די רגיש לכן ייתכנו מספר תופעות לוואי אשר חולפות תוך יומיים. תופעות לוואי אפשריות הן:

  • נפיחות מקומית - אזור ההזרקה המלווה באודם. השפתיים ייראו ביומיים הראשונים מוגדלות יחסית כתוצאה מתהליך הטיפול עצמו, נפיחות זו יורדת אחרי כמה ימים. תיתכן היווצרות של שטף דם פנימי בתוך השפה אשר יחלוף אחרי שבוע ימים.

  • התחושה אחרי הטיפול מאד דומה לתחושה כשיוצאים מביקור אצל רופא שיניים. השפתיים ירגישו רדומות ונפוחות מדי. תחושה זו חולפת אחרי מספר דקות.

מילוי קמטים מעל השפתיים

טיפול מיוחד אשר מטרתו להחליק ולרענן את האזור שמעל לשפה העליונה במיוחד כאשר קיימים שם חריצים וקמטים (קמטי עישון והזדקנות). במקרים ספציפיים אלה יש להשתמש בחומרי מילוי מאד עדינים אשר מטרתם להחליק את האזור מבלי להקנות נפח מיותר לאזור הזה. חומרים מתקדמים אלה מושכים מים אחרי ההזרקה ומקנים לאזור הזה הרבה לחות וזוהר.

המרכז לאסתטיקת השיניים והפנים

 ניווט מהיר 

ניווט בוויז

אח"י אילת 5, ק. חיים, חיפה

מרפאת DMC - מרכז לאסתטיקת השיניים והפה בניצוחו של ד"ר מטאנס מועיין, מובילה בחדשנות ובשימוש בטכנולוגיות מתקדמות. הצוות המקצועי של מרפאת השיניים עושה שימוש בשיטות העדכניות ביותר, בציוד מתקדם ובחומרים איכותיים בלבד, המאושרים על-ידי משרד הבריאות וה-FDA. בנוסף, מוצעים טיפולים אסתטיים המתבצעים תוך שימוש בטכנולוגיות וחומרים מתקדמים. כל זאת מאפשר לצוות המרפאה בכלל ולד"ר מטאנס בפרט להעניק למטופלים טיפול מקצועי עם תוצאות איכותיות ועמידות. המרפאה מעניקה מענה מקיף ורחב ללקוחות בקריות, בחיפה, בצפון. התמונות באתר הן להמחשה בלבד. אין לראות בפרסום זה המלצה לביצוע הליך כזה או אחר. כל טיפול מותנה בפגישת ייעוץ מקדימה.

2017-2020 by Dr Matanis Moen dmcclincs | www.drmatanis.com