הלבנת שיניים

לאורך השנים, כחלק מתהליך טבעי, זגוגית השן הופכת לשקופה, והדנטין (חומר השן) מקבל גוון צהוב ויוצר מראה לא מחמיא של שיניים כהות ולא לבנות. על מנת להחזיר את המראה הבהיר והצעיר לפנים, ניתן לבצע הלבנת שיניים - להבהיר את השיניים באמצעות מספר טיפולים קצרים בג'ל מבוסס חומצה מיוחדת (הידרוגין פיראוקסיד) אותו מניחים על השיניים, ועובד על פירוק חלקיקי הצבע ומביא להבהרה של השיניים.

חשוב להדגיש שהתהליך אינו מיועד להלבין אלא להבהיר את השיניים ולתת להן בכך מראה טבעי לבן ויפה. הטיפול איננו חד פעמי ויש לחזור על הטיפול לאחר מספר שנים.

אורך אפקט ההלבנה תלוי בהרבה גורמים ומאד מושפע מההרגלים של המטופלים. מאכלים ומשקאות מסוימים עלולים לצבוע את השיניים מחדש ולקצר את אורך ההשפעה של ההבהרה כמו יין, קפה וטבק.

שיטות להלבנת שיניים

הלבנת שיניים ביתית

לפי שיטה זו, מיוצר עבור כל מטופל פלטה שקופה שמותאמת לצורת השיניים. את הפלטה ממלא המטופל כשהוא בבית בחומר להלבנת שיניים אשר הרופא מוסר לו. לכל חומר הלבנה יש פרוטוקול מסוים אשר מנחה את המטופל איך לבצע את תהליך ההלבנה לבד.

 

יתרונות שיטת הלבנת שיניים ביתית:

 • אין צורך בביקור אצל רופא השיניים, ניתן לבצע את הפעולה לבד בבית.

 • ריכוז החומר נמוך יחסית לכן כמעט ואין רגישות של השיניים אחרי הטיפול.

 • זמינות החומר - ניתן לחזור על הפעולה לפי הצורך ללא הגבלה וללא עלות נוספת.

חסרונות שיטת הלבנת שיניים ביתית:

 • זמן טיפול ארוך יחסית בהשוואה להלבנת שיניים מרפאתית.

 • יש צורך לחזור על הפעולה כמה פעמים עד להשגת התוצאה הרצויה.

הלבנת שיניים מרפאתית

ההלבנה מתבצעת בתוך המרפאה ע"י רופא השיניים. לפי שיטה זו, מונח חומר הלבנת שיניים בעל ריכוז גבוה על השיניים לאורך חצי שעה בערך. קיימים חומרי הלבנה מסוימים שדורשים אקטיבציה על מנת לזרז את האפקט ולחזק את פעולתם, אקטיבציה זו מתבצעת בד"כ ע"י שימוש במנורות LED או לייזר דנטלי. 

יתרונות שיטת הלבנת שיניים מרפאתית:

 • תוצאה מידית.

 • פגישה אחת בלבד.

 • אין צורך בחזרה על הפעולה.

חסרונות שיטת הלבנת שיניים מרפאתית:

 • רגישות יתר מספר ימים אחרי הטיפול.

 • מחיר יקר יותר משיטות אחרות.

מאיה וג'ובאני רוסו עוברים טיפול הלבנת שיניים.

ד"ר מטאנס עומד לרשותכם בכל עת. ניתן ליצור קשר בטל' 072-3945160 או באמצעות הטופס וניצור קשר בהקדם.

טיפולי שיניים נוספים:

סריקת שניים דיגיטלית

טכנולוגיה חדישה המאפשרת יצירת מודל דיגיטלי תלת מימדי של חלל הפה. הסורק הדיגיטלי החדשני, מעניק למטופלי המרפאה נוחות חסרת תקדים.

כתרים אסתטיים - כתרי זרקוניה

כתרי זירקוניה הפכו כיום לבחירה הראשונה של רופאי השיניים בעיקר במקרים בהם יש צורך למקם את הכתר בשיניים הקדמיות שם האסתטיקה חשובה מאד.

השתלות שיניים וכירורגיית הפה

השתלות שיניים

שיקום הפה בעזרת שתלים דנטליים מהווה חלק עיקרי מרפואת השיניים המודרנית. לשיטת טיפול זו יתרונות רבים: סיכויי הצלחת הטיפול בעזרת שתלים דנטליים גבוהים במיוחד ולטווח ארוך.

​רפואת שיניים בלייזר

קרן הלייזר הפכה כבר לפני שנים לחלק מאמצעי הטיפול בענפי רפואה רבים. בשנים האחרונות הלייזר הפך גם לחלק מהאמצעים העומדים לרשות רופא השיניים.

ציפויי חרסינה לשיניים HOLLYWOOD SMILE

ציפויי החרסינה הפכו לפופולריים בזכות העובדה שהם משפרים את מראה השיניים ואינם משנים את צבעם כתוצאה מצריכת טבק או שתיית קפה ותה.

יישור שיניים שקוף

כאשר השיניים עקומות, כשקיימת אי התאמה בין הלסתות וכשהשיניים לא מונחות היטב ופוגעות במראה האסתטי, יש ליישר את השיניים והלסתות באמצעות יישור שיניים שקוף.

טיפולי שיניים משמרים

רשת מרפאות DMC מציעה מגוון טיפולי השיניים התורמים לשימור השיניים ומצב פה בריא, החל ממניעה על ידי טיפולים במרפאות והדרכה למניעה בשגרה הביתית.

 ניווט מהיר 

אח"י אילת 5, ק. חיים, חיפה

 • בקרו אותנו בעמוד הפייסבוק

רשת מרפאות DMC בניצוחו של ד"ר מטאנס מועיין, מובילה בחדשנות ובשימוש בטכנולוגיות מתקדמות. הצוות המקצועי שלנו עושה שימוש בשיטות העדכניות ביותר, בציוד מתקדם ובחומרים איכותיים בלבד, המאושרים על-ידי משרד הבריאות וה-FDA. בנוסף, מוצעים ברשת טיפולים אסתטיים המתבצעים תוך שימוש בטכנולוגיות וחומרים מתקדמים. כל זאת מאפשר לצוות הרשת בכלל ולד"ר מטאנס בפרט להעניק למטופלים טיפול מקצועי עם תוצאות איכותיות ועמידות. רשת מרפאות DMC מעניקה מענה מקיף ורחב ללקוחות בקריות, בחיפה, בצפון. התמונות באתר הן להמחשה בלבד. אין לראות בפרסום זה המלצה לביצוע הליך כזה או אחר. כל טיפול מותנה בפגישת ייעוץ מקדימה.

2017-2020 by Dr Matanis Moen dmcclincs | www.drmatanis.com

DMC - ד''ר מטאנס מועיין

צרו קשר כאן

072-394-5160

סניף קריות: אח"י אילת 5 קריית חיים

סניף צפון: מעיליא

חייגו אלינו