סריקת שיניים דיגיטלית

סריקת שיניים דיגיטלית - טכנולוגיה חדישה המאפשרת יצירת מודל דיגיטלי תלת מימדי של חלל הפה. הסורק הדיגיטלי החדשני הנמצא במרפאת DMC של דוקטור מטאנס, מעניק למטופלי המרפאה נוחות חסרת תקדים.

 

כל מי שעבר טיפול שיניים מורכב כגון: כתרים, ציפוי שיניים, התאמת שיניים תותבות וכיו"ב, מכיר את התחושה הלא נעימה של החדרת חומר סיליקוני דמוי פלסטלינה המוחדר לחלל הפה בכדי לקבל את מבנה השיניים המבוקש לצורך ההכנה של הכתר / מערך תותבות או לקראת ציפוי השיניים.

 

לחלק מהמטופלים הסובלים מרפלקס ההקאה, היה מדובר בקושי ממשי אשר לעתים אף לא אפשר להם לעבור את הטיפול המבוקש.

סורק שיניים דיגיטלי

סרטון הדגמה של סריקת שיניים דיגיטלית

סריקת שיניים דיגיטלית

כיום, באמצעות סורק שיניים דיגיטלי מתקדם, ניתן לבצע את המדידות המדויקות ביותר ללא כל צורך בהחדרת החומר הסילקוני לחלל הפה. סורק השיניים שלנו מבצע סריקה מלאה, תלת מימדית ומייצר מודל דיגיטלי של חלל הפה ותבנית השיניים יוצאת מדויקת להפליא.​

יתרונות סריקת שיניים דיגיטלית:

לסריקת שיניים דיגיטלית ישנם מספר יתרונות:

  1. נוחות - אין צורך להכניס לפה חומרים, מבטל את תחושת האי נוחות הנובעת מכך.

  2. דיוק - מכיוון שהסורק מבצע סריקה מלאה ומעבד את הנתונים לתמונה דיגיטלית תלת מימדית, רמת הדיוק המתקבלת היא חסרת תקדים.

  3. מהירות ביצוע - הסורק מהיר ומאפשר מיד בתום הסריקה להעביר את הקובץ ישירות למעבדה​.

ד"ר מטאנס עומד לרשותכם בכל עת. ניתן ליצור קשר בטל' 072-3945160 או באמצעות הטופס וניצור קשר בהקדם.

טיפולי שיניים נוספים:

טיפולי שיניים משמרים

רשת מרפאות DMC מציעה מגוון טיפולי השיניים התורמים לשימור השיניים ומצב פה בריא, החל ממניעה על ידי טיפולים במרפאות והדרכה למניעה בשגרה הביתית.

כתרים אסתטיים - כתרי זרקוניה

כתרי זירקוניה הפכו כיום לבחירה הראשונה של רופאי השיניים בעיקר במקרים בהם יש צורך למקם את הכתר בשיניים הקדמיות שם האסתטיקה חשובה מאד.

רופא שיניים בקריות - ד"ר מועין מטאנס

רופא שיניים בקריות - רופא שיניים בחיפה - דוקטור מטאנס מועין סיים את לימודיו בתחום רפואת השיניים באוניברסיטת רגנסבורג, גרמניה. את דרכו המקצועית החל כרופא שיניים בגרמניה ובמהלך תקופה זו לקח חלק במחקרים רבים. כיום מחזיק ברשת מרפאות שיניים ואסתטיקה DMC בקריות בקריות ובאזור הצפון במעיליא.

השתלות שיניים וכירורגיית הפה

שיקום הפה בעזרת שתלים דנטליים מהווה חלק עיקרי מרפואת השיניים המודרנית. לשיטת טיפול זו יתרונות רבים: סיכויי הצלחת הטיפול בעזרת שתלים דנטליים גבוהים במיוחד ולטווח ארוך.

​רפואת שיניים בלייזר

קרן הלייזר הפכה כבר לפני שנים לחלק מאמצעי הטיפול בענפי רפואה רבים. בשנים האחרונות הלייזר הפך גם לחלק מהאמצעים העומדים לרשות רופא השיניים.

חריקת שיניים ברוקסיזם

תופעת חריקת שיניים או הידוק שיניים נקראת ברוקסיזם, מופיעה בעיקר במהלך השינה אך עשויה להשפיע גם בזמן ערות. וכן, יש לנו טיפול ייעודי לתופעה הזו.

ציפויי חרסינה לשיניים HOLLYWOOD SMILE

ציפויי החרסינה הפכו לפופולריים בזכות העובדה שהם משפרים את מראה השיניים ואינם משנים את צבעם כתוצאה מצריכת טבק או שתיית קפה ותה.

יישור שיניים שקוף

כאשר השיניים עקומות, כשקיימת אי התאמה בין הלסתות וכשהשיניים לא מונחות היטב ופוגעות במראה האסתטי, יש ליישר את השיניים והלסתות באמצעות יישור שיניים שקוף.

הלבנת שיניים

רשת מרפאות DMC מציעה מגוון טיפולי השיניים התורמים לשימור השיניים ומצב פה בריא, החל ממניעה על ידי טיפולים במרפאות והדרכה למניעה בשגרה הביתית.