| סריקת שיניים דיגיטלית

סריקת שיניים דיגיטלית

סרטון הדגמה של סריקת שיניים דיגיטלית

ד"ר מטאנס והצוות המקצועי של המרפאה עומדים לרשותכם בכל עת. ניתן ליצור קשר בטל' 072-3945160 או באמצעות הטופס ואחד מאיתנו ייצור קשר בהקדם.

סריקת שיניים דיגיטלית - טכנולוגיה חדישה המאפשרת יצירת מודל דיגיטלי תלת מימדי של חלל הפה. הסורק הדיגיטלי החדשני הנמצא במרפאת DMC של דוקטור מטאנס, מעניק למטופלי המרפאה נוחות חסרת תקדים.

 

כל מי שעבר טיפול שיניים מורכב כגון: כתרים, ציפוי שיניים, התאמת שיניים תותבות וכיו"ב, מכיר את התחושה הלא נעימה של החדרת חומר סיליקוני דמוי פלסטלינה המוחדר לחלל הפה בכדי לקבל את מבנה השיניים המבוקש לצורך ההכנה של הכתר / מערך תותבות או לקראת ציפוי השיניים.

 

לחלק מהמטופלים הסובלים מרפלקס ההקאה, היה מדובר בקושי ממשי אשר לעתים אף לא אפשר להם לעבור את הטיפול המבוקש.

סורק שיניים דיגיטלי

כיום, באמצעות סורק שיניים דיגיטלי מתקדם, ניתן לבצע את המדידות המדויקות ביותר ללא כל צורך בהחדרת החומר הסילקוני לחלל הפה. סורק השיניים שלנו מבצע סריקה מלאה, תלת מימדית ומייצר מודל דיגיטלי של חלל הפה ותבנית השיניים יוצאת מדויקת להפליא.​

יתרונות סריקת שיניים דיגיטלית:

לסריקת שיניים דיגיטלית ישנם מספר יתרונות:

  1. נוחות - אין צורך להכניס לפה חומרים, מבטל את תחושת האי נוחות הנובעת מכך.

  2. דיוק - מכיוון שהסורק מבצע סריקה מלאה ומעבד את הנתונים לתמונה דיגיטלית תלת מימדית, רמת הדיוק המתקבלת היא חסרת תקדים.

  3. מהירות ביצוע - הסורק מהיר ומאפשר מיד בתום הסריקה להעביר את הקובץ ישירות למעבדה​.

המרכז לאסתטיקת השיניים והפנים

 ניווט מהיר 

ניווט בוויז

אח"י אילת 5, ק. חיים, חיפה

מרפאת DMC - מרכז לאסתטיקת השיניים והפה בניצוחו של ד"ר מטאנס מועיין, מובילה בחדשנות ובשימוש בטכנולוגיות מתקדמות. הצוות המקצועי של מרפאת השיניים עושה שימוש בשיטות העדכניות ביותר, בציוד מתקדם ובחומרים איכותיים בלבד, המאושרים על-ידי משרד הבריאות וה-FDA. בנוסף, מוצעים טיפולים אסתטיים המתבצעים תוך שימוש בטכנולוגיות וחומרים מתקדמים. כל זאת מאפשר לצוות המרפאה בכלל ולד"ר מטאנס בפרט להעניק למטופלים טיפול מקצועי עם תוצאות איכותיות ועמידות. המרפאה מעניקה מענה מקיף ורחב ללקוחות בקריות, בחיפה, בצפון. התמונות באתר הן להמחשה בלבד. אין לראות בפרסום זה המלצה לביצוע הליך כזה או אחר. כל טיפול מותנה בפגישת ייעוץ מקדימה.

2017-2020 by Dr Matanis Moen dmcclincs | www.drmatanis.com